Aktualności

AGROREWOLUCJE – premiera pierwszego odcinka!

Od 24 sierpnia można obejrzeć pierwszy odcinek AGROREWOLUCJI – programu, w którym eksperci z czołowych polskich dostawców nowoczesnych technologii dla rolnictwa będą poprawiać produktywność i zysk trzech wybranych gospodarstw rolniczych. Gospodarzami programu AGROREWOLUCJE są Anna i Grzegorz Bardowscy, znani z programu „Rolnik Szuka Żony”.

Do programu zgłosiło się kilkadziesiąt gospodarstw, a finałowa trójka została wybrana przez internautów i ekspertów współpracujących z Anną i Grzegorzem Bardowskimi. W pierwszym odcinku widzowie poznają rodziny, których gospodarstwa przejdą tytułowe AGROREWOLUCJE oraz przekonają się, jak poszły im tegoroczne żniwa.

Anna i Grzegorz Bardowscy wraz z ekspertami będą pomagać właścicielom gospodarstww zaplanowaniu upraw, w zabiegach agrotechnicznych, a także w nawożeniu i ochronie roślin. Widzowie poznają także codzienne życie rolników i ich rodzin. Przez najbliższy rok Państwo Bardowscy oraz eksperci z Grupy Azoty, CIECH Sarzyna i INTERMAG będą wspierać gospodarstwa: Jarosława i Haliny Jankowskich, Piotra i Pawła Mełgiesiów, oraz Dawidai Martyny Szwajców. AGROREWOLUCJE zostaną przeprowadzone m.in. na uprawach kukurydzy, pszenicy i rzepaku.

Pierwszy odcinek program jest dostępny na kanale AGROREWOLUCJE na portalu YouTube oraz na stronie www.agrorewolucje.pl.

Pierwszy sezon będzie składał się z 14 odcinków, w których widzowie zobaczą prace rolników i ekspertów na przestrzeni całego sezonu 2018/2019 – od żniw 2018 do żniw 2019, w których produktywność wybranych gospodarstw ma istotnie wzrosnąć. Finałowa trójka otrzyma ponadto nawozy dolistne i biostymulatory, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna oraz nawozy doglebowe. Całkowita wartość nagród w programie to ponad 100 000 zł.

wstecz