Aktualności

Agrowebinar: Rewolucja na rynku glifosatu – HALVETIC w technologii BGT

Rynek glifosatu przez 45 lat charakteryzował się stagnacją i wdrażaniem znanych i sprawdzonych sposobów produkcji środków ochrony roślin. Aż do 2021 r., kiedy to na rynku pojawił się Halvetic – nowy, innowacyjny herbicyd, w którym to  BGT (Better Glyphosate Technology) – efekt wieloletnich prac i badań Ciech Sarzyna!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego nowatorskiego produktu? Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar „Rewolucja na rynku glifosatu – HALVETIC w technologii BGT”, który odbędzie się 2 grudnia o godzinie 19:00 na platformie ClickMeetings. Eksperci CIECH Sarzyna – Jacek Skwira, Portofolio Manager oraz Ewelina Konopka, Product Manager omówią rewolucyjną technologie BGT (Better Glyphosate Technology) oraz innowacyjny produkt, który powstał na jej bazie – Halvetic, powiedzą o idei produktu, a także zaprezentują efekty działania środka na różnchy uprawach.

HALVETIC  — to przełom na rynku glifosatu i może być też przełomem na Twoim polu!

Link do wydarzenia -> https://bit.ly/3HLRNcK
By nie przegapić wydarzenia, przez opcję „Zainteresowany” lub „Wezmę udział”, dołącz do agrowebinaru na Facebooku -> https://bit.ly/3pbXWXx

wstecz