Aktualności

CIECH Sarzyna partnerem wydarzenia Forum Adiuwantów podczas 62. Sesji Naukowej IOR

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Ochrony Roślin ‒ 62. Sesję Naukową Instytutu Ochrony Roślin ‒ PIB, która odbędzie się w dniach 16‒18 lutego 2022 roku. Podczas Forum Adiuwantów, 18 lutego zostanie wygłoszona prelekcja:
"Wielokierunkowy system adiuwantowy w technologii BGT kluczem do obniżenia zużycia glifosatu zgodnie z założeniami Zielonego Ładu" z udziałem przedstawiciela CIECH Sarzyna S.A.

Co stoi za sukcesem naszej największej innowacji w biznesie Agro (i ogromnego sukcesu rynkowego), środka HALVETIC? Będzie można o tym posłuchać już w najbliższy piątek, 18 lutego o godzinie 11:10, podczas „Forum adiuwantów” i wystąpienia Dyrektora R&D w CIECH Sarzyna.

W prezentacji: „Wielokierunkowy system adiuwantowy w technologii BGT kluczem do obniżenia zużycia glifosatu zgodnie z założeniami Zielonego Ładu”, Łukasz Łupicki przybliży uczestnikom przełomową, opatentowaną przez CIECH technologię „Better Glyphosate Technology” („BGT”), na której bazuje nasz innowacyjny środek ochrony roślin przed chwastami, HALVETIC.

BGT to rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie dotychczasowej skuteczności produktu, przy obniżeniu dawki substancji aktywnej na hektar o połowę w porównaniu do istniejącego standardu rynkowego, co zostało potwierdzone zarówno w licznych badaniach rejestracyjnych, jak i w praktycznym zastosowaniu przez polskich rolników. To przełom na światowym rynku formulacji glifosatu, a jednocześnie odpowiedź Grupy CIECH na wyzwania związane z transformacją rolnictwa w kierunku bardziej zrównoważonym!

Unikatowa technologia BGT to połączenie systemu adiuwantów działających wielokierunkowo i innych substancji, przełamujących główne bariery skuteczności glifosatu.

„Forum adiuwantów” to element Konferencji Ochrony Roślin – 62. Sesji Naukowej Instytutu Ochrony Roślin PIB. Motywem przewodnim konferencji jest „Europejski Zielony Ład a przyszłość ochrony roślin”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 lutego w Poznaniu, w formie hybrydowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji na stronie: www.snior.pl.

wstecz