Aktualności

Dni Pola CIECH Sarzyna w Orłowie

Pierwsze tegoroczne Dni Pola CIECH Sarzyna odbędą się 29 czerwca w Orłowie koło Nowego Dworu Gdańskiego. Podczas spotkania zaprezentujemy pokazowe uprawy zbóż, na których zastosowano produkty z portfolio Firmy.

Kluczowym punktem wydarzenia będą warsztaty polowe z ekspertami CIECH Sarzyna, podczas których zaprezentują oni rozwiązania herbicydowe stosowane w uprawach
pszenicy ozimej oraz kukurydzy. Podczas wydarzenia przedstawiciele Spółki zademonstrują także skuteczność środka grzybobójczego Tarcza Łan Extra w uprawie rzepaku. Jest to produkt w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, z chwilą pojawienia się pierwszych objawów choroby w uprawie rzepaku ozimego i pszenicy ozimej.

Dni Pola CIECH Sarzyna to najlepsza okazja do zaprezentowania naszym Klientom jak skuteczne są nasze produkty. Nie boimy się weryfikacji ich jakości - mamy wyjątkowe doświadczenia produkcyjne, poparte 55-letnią tradycją w produkcji środków ochrony roślin. Wraz z ciągłym doskonaleniem technologii wytwarzania i inwestycjami w nowoczesne linie, daje nam to możliwość produkcji wysokiej jakości środków ochrony roślin i pozwala od lat utrzymywać pozycję lidera wśród herbicydów zbożowych na polskim rynku – mówi Prezes Zarządu CIECH Sarzyna, Mariusz Grelewicz.

Wyjątkowymi gośćmi wydarzenia będą Anna i Grzegorz Bardowscy, uczestnicy popularnego programu “Rolnik Szuka Żony 2”, którzy wezmą aktywny udział w licznych konkursach dla uczestników Dni Pola. Imprezę zakończy wspólny piknik.

wstecz