Aktualności

Dni Pola CIECH Sarzyna w Ruszkowie

CIECH Sarzyna zaprezentowała Klientom, dystrybutorom oraz dziennikarzom uprawy zbóż, na których zastosowano produkty z portfolio Spółki. Spotkanie potwierdziło najwyższą jakość środków ochrony roślin z Nowej Sarzyny. Przy okazji wydarzenie, CIECH Sarzyna przedstawiła również nowość na sezon 2017 w swojej ofercie - Chwastox CF 260 EW dla profesjonalistów.

Kluczowym punktem wydarzenia były warsztaty polowe z ekspertami CIECH Sarzyna, podczas których zaprezentowali oni rozwiązania herbicydowe stosowane w uprawach jęczmienia jarego i pszenicy jarej, a także rozwiązania z zakresu nawożenia roślin uprawnych.

Organizowane przez CIECH Sarzyna Dni Pola odbyły się 15 czerwca br. w rodzinnym gospodarstwie Państwa Pietrzaków, położonym w miejscowościach Szczutowo i Ruszkowo. Ponad 450 hektarowe gospodarstwo zajmuje się produkcją zboża, rzepaku, buraków cukrowych, kukurydzy, mieszanek zbożowo-strączkowych oraz grochu.

Dni Pola to najlepsza okazja do zaprezentowania naszym Klientom najwyższej skuteczności naszych produktów. Nie boimy się weryfikacji ich jakości - mamy wyjątkowe doświadczenia produkcyjne, poparte 70-letnią tradycją w produkcji środków ochrony roślin. Wraz z ciągłym doskonaleniem technologii wytwarzania, daje nam to przewagę nad konkurencją, pozwalając od lat utrzymać się nam na pozycji lidera wśród polskich producentów – powiedział Prezes Zarządu CIECH Sarzyna, Mariusz Grelewicz.

Dni Pola były również okazją do zaprezentowania nowości na sezon 2017 w ofercie CIECH Sarzyna - produktu Chwastox CF 260 EW dla profesjonalistów. Jest to selektywnie działający środek przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych oraz na obszarach trawiastych (trawniki, boiska sportowe i pola golfowe). Chwastox CF 260 EW charakteryzuje się wysoką skutecznością i spektrum zwalczania uciążliwych chwastów dzięki trzem substancjom aktywnym. Ma szeroki zakres faz stosowania produktu i jest szybki w działaniu – jego efekty widać już po 1-2 dniach od wykonania zabiegu. Profesjonaliści zwrócą również uwagę na wysoką elastyczność w doborze upraw następczych.

Partnerami wydarzenia byli; Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – jedna z największych i najbardziej prestiżowych uczelni w kraju oraz firma URSUS - najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa.

wstecz