Aktualności

Dni Pola i Halvetic Tour – kalendarz imprez polowych CIECH Sarzyna

CIECH Sarzyna pokaże swoją ofertę podczas licznych wydarzeń polowych w całym kraju! Znamy kalendarium najbliższych imprez największego polskiego producenta środków do ochrony roślin! Od 24 maja 2022 r. stoisko wystawiennicze będzie można odwiedzać w ramach licznych imprez takich jak Opolagra czy Mazowieckie Dni Rolnictwa. Jednak na tym nie koniec. CIECH Sarzyna rusza z własnym cyklem wydarzeń pod szyldem HALVETIC TOUR.  

HALVETIC TOUR – pierwszy taki event w kraju

CIECH Sarzyna po ubiegłorocznym sukcesie cyklu wydarzeń polowych HALVETIC TOUR i w tym roku, w różnych lokalizacjach nie tylko w kraju, ale i w Rumunii czy Litwie spotka się z rolnikami i osobami zainteresowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami w ochronie roślin. Firma jako pierwszy producent środków do ochrony roślin wyszła z inicjatywą stworzenia przestrzeni, gdzie prezentowany będzie herbicyd HALVETIC®  oparty o nowoczesną i unikalną technologię BGT (Better Glyphosate Technology).  W ramach wydarzeń, uczestnicy będą mogli zapoznać się z wynikami badań i doświadczeń polowych, a także będą mieli świetną okazję, by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi przedstawicielami branży rolniczej oraz poznać opinię ekspertów na temat zwalczania chwastów. Wszystkie spotkania w ramach HALVETIC TOUR urozmaicone będą wykładami i szkoleniami związanymi z nowoczesną ochroną roślin, konkursami i innymi atrakcjami. Pełen kalendarz imprez z dokładną datą i lokalizacją dostępny jest na stronie: https://halvetic.com/

Na jakich wydarzeniach pojawi się CIECH Sarzyna?

Poza autorskim projektem polskiego producenta środków ochrony roślin, jakim jest Halvetic Tour, CIECH Sarzyna pokaże się również na licznych Dniach Pola w całej Polsce, jak np.: Opolagra, Dni Pola Sielniko, Mazowieckie Dni Rolnictwa, Wojewódzkie Dni Pola w Bartoszewicach, Dni Pola w Minikowie, XVII Spotkanie Rolników na Polach Demonstracyjnych, Spotkanie Pożniwne Kombinatu Rolnego Kietrz czy XXVI Dzień Otwarty Sadu Doświadczalnego w Wilanowie. Różnorodność, jak i przekrój imprez jest bardzo duży, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością nie zabraknie prezentacji doświadczeń polowych, testów, warsztatów czy konferencji. Ponadto uczestnicy wydarzeń będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firmy, którzy odpowiedzą, doradzą, podzielą się doświadczeniem oraz swoją wiedzą.

Ważne informacje:
•    Kalendarium imprez z udziałem CIECH Sarzyna: https://ciechagro.pl/
•    Trasa HALVETIC TOUR: https://halvetic.com/pl/tour/
•    Facebook CIECH Sarzyna: https://www.facebook.com/

Osoba do kontaktu:
Karolina Szpunar
Specjalista Trade Marketingu
Tel.: +48511841264
Karolina.Szpunar@ciechgroup.com

wstecz