Aktualności

Jak zwalczać chwasty w zbożach ozimych? Pierwszy odcinek poradnika CIECH Sarzyna jest już dostępny na serwisie YouTube.

CIECH Sarzyna uruchomiła nowy kanał poradnikowy dla rolników i działkowców na serwisie YouTube. Za pośrednictwem atrakcyjnych materiałów filmowych Firma zamierza cyklicznie prezentować wszystkim zainteresowanym fachowe porady dot. używania środków ochrony roślin oraz pielęgnacji upraw.

Wraz ze wzrostem roślinności, zaczynają rozwijać się także chwasty. Walkę z nimi warto rozpocząć już na początku wegetacji. Najlepszym na to sposobem jest użycie środków chwastobójczych. Szczegółowe informacje na temat ich stosowania wszyscy zainteresowani znajdą w poradniku CIECH Sarzyna, który jest już dostępny pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=hFH8HTMtyCE.

W pierwszym odcinku poradnika przedstawione zostały najskuteczniejsze metody zwalczania chwastów w zbożach ozimych. W kolejnych materiałach eksperci z CIECH Sarzyna zaprezentują między innymi jak chronić uprawy ziemniaka przed alternariozą oraz zarazą ziemniaka, desykację rzepaku, metody ochrony upraw sadowniczych przed chwastami i chorobami grzybowymi, zwalczanie perzu na ściernisku oraz sposoby skutecznej zaprawy ziarna przed wysiewem.

Publikowane na kanale materiały zostały zaprojektowane z bardzo dużą starannością, zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym. Nad ich zawartością pracują najlepsi specjaliści z branży, a zawarte w nich cenne wskazówki i porady prezentowane są w atrakcyjnej wizualnie i przystępnej formie.

Jako największy Polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze na rynku standardy w zakresie komunikacji z użytkownikami naszych produktów. Liczymy, że nasz nowy kanał na serwisie YouTube stanie się dla polskich rolników źródłem cennych porad, których stosowanie pozwoli im jeszcze lepiej dbać o swoje rośliny i uprawy - powiedział Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.
wstecz