Aktualności

Trwa akcja promocyjna dla produktu Halvetic – do zdobycia nawet 900 zł!

Trwa akcja promocyjna dla produktu HALVETIC. Rolnicy, którzy w okresie od 1 czerwca do 20 sierpnia zakupią produkt HALVETIC, mogą zyskać dodatkowe bonusy – do zdobycia nawet 900 zł.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej wystarczy zakupić przynajmniej 50 litrów innowacyjnego produktu HALVETIC, zarejestrować się w programie Partner Sarzyna, a za każde 10 litrów zakupionego produktu CIECH zwraca aż 30 złotych.  Można w ten sposób odebrać nawet 900 złotych!

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup minimum 50 litrów produktu HALVETIC w okresie od 1.06 do 20.08.2022 r.

  • Zarejestruj się w Programie Partner Sarzyna na stronie www.partnersarzyna.pl  (w przypadku braku uczestnictwa w Programie) lub zaloguj się na konto Uczestnika na stronie www.partnersarzyna.pl, jeśli już uczestniczysz w programie CIECH Sarzyna

  • Prześlij na stronie www.partnersarzyna.pl  fakturę za zakup produktu HALVETIC do 31.08.2022 r. (dokumentem zakupu jest wyłącznie wystawiona zgodnie z przepisami prawa faktura dokumentująca sprzedaż produktów na rzecz Uczestnika, w akcji nie można zgłosić paragonu).

W promocji biorą udział następujące produkty marki HALVETIC przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych: HALVETIC 1L, HALVETIC 5L, HALVETIC 10L, HALVETIC 20L.

Wysokość Nagrody pieniężnej w postaci przelewu na konto bankowe zależy od ilości jednorazowo zakupionych produktów w przeliczeniu: za każde zakupione pełne 10 litrów produktu HALVETIC, Uczestnik otrzyma Nagrodę w postaci przelewu na konto bankowe w kwocie 30 zł (maksymalna wartość Nagrody wynosi 900 złotych).

Więcej informacji i regulamin akcji na stronie https://halvetic.com/pl/promocja/

 

Partner Sarzyna” to nowy program lojalnościowy dla rolników przygotowany przez CIECH Sarzyna – największego polskiego producenta środków ochrony roślin oraz lidera sprzedaży na rynku herbicydów. Umożliwia on klientom firmy gromadzenie punktów za zakupy produktów CIECH, a następnie wymienianie ich na atrakcyjne nagrody – wyjazdy zagraniczne, bony paliwowe, karty podarunkowe czy przelewy pieniędzy na konto!

Jak przystąpić do programu? Wystarczy wejść na stronę www.partnersarzyna.pl , zgłosić chęć uczestnictwa w programie poprzez formularz „Zgłoś swój udział”, zarejestrować swoje dane za pomocą linka otrzymanego w zaproszeniu e-mail, a później zalogować się na stronie podając NIP i hasło.

Regulamin programu „Partner Sarzyna” oraz więcej informacji na jego temat dostępne są na stronie www.partnersarzyna.pl

Dołącz do programu -> https://partnersarzyna.pl/zglos-udzial

Więcej na temat produktu HALVETIC -> www.halvetic.com

Sprawdź dostępność produktu HALVETIC u Twojego Dystrybutora na stronie https://ciechagro.pl/pl

wstecz